Kolumne

srijeda, 24. listopada 2018.

Free Art Display: Karlovac, Glazbeni paviljon

F12: „Free art display“ – DUGA RESA – 29.06.2018.

F12 platforma nezavisna je Karlovačka platforma za promociju i razmjenu umjetnosti s ciljem širenja ideje o Community artu i dovođenju kreativnih praksi u javne prostore.

U sklopu projekta „F12: Free art display“, F12 donosi nove aktivnosti u obliku besplatnih izložbenih postava u Dugoj Resi, Lovincu, Karlovcu i Zagrebu.
01.07.2018. | Duga Resa, Amfiteatar
(https://www.facebook.com/events/166211714239822/)

10.07.2018. | Lovinac, nasuprot Doma kulture
(https://www.facebook.com/events/1065298253652649/)

13.07.2018. | Karlovac, Dvorište zajednice (MUZA)
(https://www.facebook.com/events/2124213757857919/)

10.10.2018. | Zagreb, AKC Medika
(https://www.facebook.com/events/173684666845420/)

* Zadnji i završni izložbeni postav u sklopu projekta "F12: Free Art Display" održan je danas; 24.10.2018. u prostoru Glazbenog paviljona u Karlovcu s početkom u 10:00h čime je i službeno završena prva turneja F12: Free Art Display.
Donatori koji su pomogli realizirati postave svojim autorskim djelima dolaze iz Hrvatske, Srbije, Slovenije i Bosne i Hercegovine;

Nikolina Žabčić, RUPEONE, Daša Gajić, Roberto Vodanović Čopor, Alen Klimenta, Koraljko Greben, Dalibor Kušenić, Lana Skindread, Katharina Sertić, Jasenka Hoffman, Jasmina Jakopanec, Tanja Blašković, Zoran Šajatović, Anita Kos, Nikola Grabovac, Antonija Poljan, Lucija Krašić, Anna Maria Previšić, Luka Tomić, Mračnjaštvo, Ana Salopek, Nataša Kupljenik, Sindy Čolić, Aurora Mihatov, Damjan Brozić, Nastja Kljaić, Tally Rayne Adams, Grebo Gray, Josipa Novaković, Marija Zmaya Gray, Mario Šimić, Sanja Siročić, Petra Brnardić, Valentina Stanić, Alenka Mance i Marina Đira.

Svi radovi unutar postava namjenjeni su za udomljavanje publici i slučajnim prolaznicima.


Za više informacija, pratite naše društvene mreže:
Facebook: www.facebook.com/f12platforma/
Instagram: www.instagram.com/f12platforma/

Projekt „F12: Free art display“ sprovodi se kroz platformu Clubture u partnerstvu s KA-MATRIX (Karlovac), UKE (Lovinac) i Attack! (Zagreb) uz potporu Ministarstva kulture RH, Grada Zagreba (gradski ured za kulturu, obrazovanje i sport), Zaklade „Kultura Nova“ i Nacionalne zaklade za razvoj civilnog društva / kroz projekt Centri znanja.

Također, pozivamo publiku da putem Facebook stranice i maila platformaf12@gmail.com pošalje fotografije udomljenih radova kao feedback, odnosno povratnu informaciju!

Za više informacija, pratite naše društvene mreže:

Facebook:
www.facebook.com/f12platforma/

Instagram:
www.instagram.com/f12platforma/
Projekt „F12: Free art display“ sprovodi se kroz platformu Clubture u partnerstvu s KA-MATRIX (Karlovac), UKE (Lovinac) i Attack! (Zagreb) uz potporu Ministarstva kulture RH, Grada Zagreba (gradski ured za kulturu, obrazovanje i sport), Zaklade „Kultura Nova“ i Nacionalne zaklade za razvoj civilnog društva / kroz projekt Centri znanja.

Nema komentara :

Objavi komentar

Hvala na vašem komentaru. Isti će biti objavljen nakon pregleda moderatora.