Ima sličnosti sa mojim boravkom u Stokholmu i nudističkoj plaži..na oba mesta nisam bio.
Pričaju ljudi koji vole "kupaći free" boravak na plaži da je super osećaj.
Znate onu foru kad pitaju Fatu što ne ide sa Mujom na nudističku plažu? "Pa kad ga vide da kažu udala se zbog para.."..eto detektor p(laži)..
Nema komentara :
Objavi komentar
Hvala na vašem komentaru. Isti će biti objavljen nakon pregleda moderatora.